zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Ruiny

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Ruiny

Wyciągnąłem swój pamiętnik i zabrałem się za notowanie tego co miałem do zrobienia. Trochę tego jest. Miałem nadzieję, że jednak mimo wszystko dam sobie radę. Dużo tego chciała ale jak widać miała w planach kogoś nieźle szpiegować. No bo do czego innego to by było jej potrzebne?
-Postaram się zrobić to na tyle na ile będę w stanie, to co mam powinno wystarczyć ale nie gwarantuje żywotności- Pożyć powinny jakiś czas ale nie miałem pewności ile. W końcu wszystko prędzej czy później się psuje.
-Czyli za tydzień się pojawisz po gotowa część?- Spojrzałem znowu na nią. Nie przepadałem za wampirami, włos się zjeżyć może na karku. Póki co to raczej jestem w miarę bezpieczny, w miarę...
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Za tydzień. - Czymże jest tydzień dla wampira wobec wieczności. Silvia będąc wampirem nieco inaczej pojmowała upływający czas. Można by chociaż przytoczyć to kiedy mieli się spotkać po miesiącu, a przybyła po trzech.
- W takim razie dozobaczenia. - Wampirzyca wyskoczyła przez okno, a w locie zmieniła się w nietoperza. Acz te efekty specjalne.
W drodze powrotnej do katakumb spotkała się jeszcze z Aro, aby wysłuchać jego raportu odnośnie Reno. Poleciła dalej mu go pilnować, a następnie już bezpośrednio udała się do katakumb.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-Bywaj- Odprowadziłem ją wzrokiem. Nie było to długie. W końcu sobie wyskoczyła. Ta... wampiry. Westchnąłem sobie i przejechałem sobie dłonią po twarzy. Dzisiaj i tak nie będę pracował, przejdę się lub coś. Może coś przekąsi po drodze. Otrzepałem się.
-David zostajesz, przejdę się sam.
Skierowałem się do przejścia. Dobrze, że z miasta zabrałem grubsze rzeczy. Pogoda nie rozpieszczała. Tam miałem przeciągi tutaj na ziemi nie wiało aż tak, tyle dobrego.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Aro przyniósł cię, wydobył z siatki i ułożył na kocach. Rozejrzał się jeszcze, po czym wyskoczył przez okno i zniknął w leśnej głuszy. Na zewnątrz ściemniło się, ale dzięki śniegowi było jasno jak w dzień. Ten wciąż padał zamaszyście, pokrywając Knieję coraz większa warstwą białego puchu.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Leżałem cały czas nieprzytomny ale może i dobrze? Obudziłem się i rozejrzałem. Byłem w swej kwaterze tymczasowej. Westchnąłem ale kiedy się poruszyłem poczułem duży ból. Nie było to nic przyjemnego. Adrenalina spadła i mam za swoje. Przemieniłem się w człowieka co przez ten ból było czymś okropnym. W jej czasie krzyknąłem, nie byłem żadnym tam twardzielem czy coś. Miałem nadzieję, że nie będzie to nic poważnego i dojdę do siebie w miarę szybko. Aczkolwiek ból był okropny. Położyłem się ponownie. Super opóźni mi się trochę zamówienie... W końcu zasnąłem.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Czułem się jakbym przezimował kurcze całą zimę. Zgłodniałem ale to się jakoś przeżyje. Zabrałem się za przerabianie Davida. W tym świetle nie było to nic przyjemnego. Siedziałem długo ale na szczęście nie było z nim tyle roboty. Zastałą mnie późna noc. Paliłem świece. No i stawiałem je tak aby wiatr mi ich nie zdmuchiwał. Teraz czas na gorsze. Robienie zamówienia dla wampirzycy. Zrobię tyle ile się da. Jak mnie żołądek za mocno przyciśnie to wtedy przerwę i coś sobie poszukam. Czas mnie jednak goni, więc muszę się śpieszyć. Obrysowałem plan komarów, bo za nie się najpierw miałem zamiar zabrać. Westchnąłem i zabrałem się do roboty.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Wszystko czego chciała wampirzyca zostało wykonane. No an tyle na ile mogłem to zrobić. Sam też wróciłem do pełni zdrowia i nie chcąc tracić czas postanowiłem wyruszyć do cross. Będzie trochę ludzi, to będzie co się obłowić. Zszedłem an dół. Rozejrzałem się z uwagą i ruszyłem w drogę swoją bryką. Nie powinienem mieć problemów z dostaniem się na miejsce. Zabrałem ze sobą swoje rzeczy.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia w końcu odeszła od rzeki i ponownie zagłębili się w knieję. Niebawem na ich drodze zaczęły pojawiać się ruiny. Sil nie zatrzymywała się tylko szła szybkim krokiem dalej.
W końcu dotarli do budynku, którego wejście zawalone było głazem.
- Hm, wygląda na to, że nic się nie zmieniło. - Spojrzała po raz pierwszy od dłuższej chwili na Reno.
- Jako łasica przeciśniesz się przez szczelinę przy głazie, trochę zarosła, ale można ją dostrzec. Po wejściu kieruj się na górę. Tam się spotkamy. - Wampirzyca bez dalszej zwłoki przemieniła się w nietoperza i poleciała do okna, a raczej dziury w budynku, gdzie kiedyś pewnie było okno.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Przez ten cały czas szedłem za nią w milczeniu. Mało rozmowna była. mogłem jednak trochę jej się przyjrzeć. Co prawda od tyłu ale nie narzekałem. Była atrakcyjna kobietą, to nie szła zaprzeczyć. Wolałem jednak nie pytać o wiek.
-Dobra- odrzekłem i przemieniłem się w łasice i przecisnąłem się przez przejście. Wszedłem an sama górę.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Nietoperzyca wleciała do pomieszczenia i na powrót zmieniła się w kobietę. Rozejrzała się uważnie po czym podeszła do jednej ze ścian.
- Trochę tu zarosło. - Spojrzała na stare meble i szmaty, które kazała dostarczyć łasicy. Była ciekawa czy znajdzie tu coś znajomego. Postanowiła narazie w milczeniu pozwolić mu rozejrzeć się po pomieszczeniu.
Przypomniała sobie ostatnie zamówienie Reno, odebrała je, gdy jego już nie było i to w sumie był ostatni raz, kiedy tu była, niby kawał czasu, ale jakoś to teraz przebiegło jej przez myśl.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość