zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Martwa rzeka

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Martwa rzeka

Początek swój bierze w górzystych terenach pustkowi. Nazwę swą zyskała tym, że nic w niej nie żyje.
Trzeba uważać, gdy się ją przekracza, gdyż czasem spokojny nurt może cię nagle porwać w nieznane, skąd nigdy już nie wrócisz.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Martwa rzeka

Wampirzyca dobrała sobie wedle rozkazów Silvii, jeszcze trzech łowców, dobrych jednakże nie tak dobrych jak ona. Każdemu z nich wydała rozkazy. Była wśród nich jedna kobieta o alabastrowej cerze i czarnych jak sadza włosów, dwóch bliźniaków, rzadki nabytek, których Sonya wręcz uwielbiała. Ich umysły praktycznie się przeplatały, działali równocześnie. Max i Brian, tak im było na imię, kobieta nazywała się Cynthia.
-Na początek idziemy w kierunku rzeki. W lesie zajmijcie się linkami wzdłuż drzew, celowo wybrałam te najbardziej tnące i najmniej widoczne. Ja w tym czasie rozstawię sidła- powiedziała pewnym siebie tonem zabierając się do pracy.
-Pamiętajcie zaznaczyć na mapkach co gdzie się znajduje, potem stworzę jedną główną- dodała tym razem ruszając już przed siebie z potrzaskami trzymanymi w worku. Rozstawiała je w pewnych odległościach w drodze do rzeki, tj miejsca gdzie zwierzęta się posilały wodą. Spragnione, nie przewidywały niebezpieczeństw, które na nich czyhają. Maskowała wnęki i potrzaski by ich zapach zmieszał sie z zapachem natury.
Zawsze przy sobie na polowaniach: Kusza, miecze,lekka zbroja,Shurikeny,morgenstern
Sonya Devonne
Łowca
Pani potępienia
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia początkowo nic nie mówiła, szła przed siebie czujna i ostrożna. Wkraczali w starszą część kniei. Drzewa tu rosły wysokie i o rozłożystych gałęziach. Zawsze panował tu półmrok, przez co las był ciemny nawet w jasny dzień. Choć nad knieją przeważnie unosiły się gęste chmury.
- Nie wiem, czas oceni czy to źle. - Powróciła do pytania Reno, zatrzymując się nagle. Musiała chwilę się rozejrzeć. Już niemal słyszała wartki nurt rzeki, musieli iść w tamtą stronę.
Ruszyła ponownie, a niebawem dotarli do wody.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No jak uważasz...- Mruknął, oczekiwał jednak bardziej pełnej odpowiedzi ale trudno. Westchnął i szedł za nią w milczeniu i rozglądał się uważniej dookoła. Raczej nie było tutaj urokliwie i lepiej uważać na to gdzie się stąpa. Ciekawiło mnie jak daleko jeszcze będziemy iść.
Obrazek
Tomorrow is another day
And you won't have to hide away
You'll be a Man, Boy!
But for now it's time to run, it's time to run!

Obrazek
ObrazekObrazek
Rosomak, miodożer północy

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Popatrzyła na rzekę, a po chwili na Reno.
- Hm, nie zamierzasz z niej korzystać, chyba chciałeś się umyć? - Nie była pewna o co Reno chodzi, podziwia krajobraz?
- Przy brzegu jest dość płytko, poszukaj dobrego zejścia, ale uważaj na wiry. Ta rzeka naprawdę potrafi być zdradliwa. - Rozejrzała się, czasami hm... nie wydawało jej się tylko, ale miała takie dziwne przeczucie.
- Tylko się pospiesz, ruszamy zaraz do twojej starej kryjówki.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No obmyć się trochę- Powiedziałem i spojrzałem na rzekę. Nie wyglądała jakoś specjalnie dobrze. Nie miałem zamiaru jednak narzekać. Zabrałem się za schodzenie.
-Nie jest toksyczna?- Zapytałem się jej lekko unosząc brew. Wolałbym raczej nie myć się czymś co może mnie zabić. Widziałem, ze bardzo jej się śpieszyło.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

- Nie. - Pobierali czasem wodę dla niewolników i do eksperymentów i było ok, przynajmniej żaden nie narzekał. Wypływała z gór i wydawała się ok. Nie była mętna, nurt był wartki, ale do końca przejrzysta nie była. Pod stopami można było wyczuć piaszczysto-kamieniste dno.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Zszedłem an dól ostrożnie i przy brzegu obmyłem się. Woda była całkiem przyjemna. Taka chłodna. Z uśmiechem wróciłem na górę.
-No i świetnie- Dodałem szczerząc lekko ząbki w uśmiechu- Prowadź dalej- Skłoniłem się lekko. Miałem na chwile obecną dobry całkiem nastrój.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Silvia nie przyglądała się Reno, spoglądała w głąb kniei, miała wrażenie, że ktoś ich obserwuje, ale nie czuła, ani nie słyszała nic niepokojącego.
- Pójdziemy wzdłuż rzeki, to kawałek drogi. - Knieja była dość sporym terenem, ale gdy się ją dobrze poznało, pewne punkty orientacyjne można było się po niej szybko poruszać.
Przy rzece można było zaobserwować niebo, było pochmurne i ciemne. Nadal trwała noc. Silvia lubiła oglądać od czasu do czasu gwiazdy, choć taka ciemna noc również była przyjemna.
Silvia Sanguine
Kapłanka Krwi
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

-No dobra- Czy miałem jakiś wybór? Nie wydawało mi się. Szedłem wiec za nią. Mieszkała tutaj, więc na pewno wie jak tam dostać się w miarę szybko, bez problemów. Wydawał się jednak jakoś tak zaniepokojona lub źle odczytuje jej zachowanie. Chociaż wcześniej inaczej się zachowywała.
Obrazek
Tomorrow is another day
You'll be a Man, Boy!

Obrazek
ObrazekObrazek

Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   94%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości