zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Martwa rzeka

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Martwa rzeka

Usłyszałam trzepot skrzydeł. Podniosłam głowę. Koło mnie stał kruk. Spoglądał na mnie. Wydawał mi się niezwykły. Wyciągnęłam rękę i pogłaskałam go po głowie.
- Chyba chcesz mi potowarzyszyć, co?- powiedziałam do niego.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Zwierzę uciekło na najbliższą gałąź gdy tylko wyciągnęłaś. Zakrakał trzy razy prostując skrzydła. Usadowił się wygodnie na drzewie wciąż patrząc na Ciebie. Spokój panował cały czas a Ty mogłaś dostrzec lśniącą obręcz na jego nóżce.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-nawet zwierzęta już ode mnie uciekają- powiedziałam, gdy zwierzę uciekło. Odwrociłam się do rzeki. Schowałam twarz w nogach. Nagle sobie coś przypomniałam. Podniosłam głowę i spojrzałam na kurka, który siedział na galęzi. Wstałam i podeszłam do gałęzi.
- no jasne wiedziałam, że coś błyszczy na twojej nodze- powiedziałam spoglądając na nogę kruka. Była tam złota obrączka.
-ale co to może znaczyć?- spytałem sama siebie.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Ptak tylko siedział spoglądając na Ciebie, co jakiś czas kręcił głową na boki. Rozprostował skrzydła jakby miał już odlecieć ale jednak pozostawał na swym miejscu.
Wiatr lekko poruszał gałęziami lecz tafla wody wciąż pozostawała nie wzruszona.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-ciekawe czy mogłabym ściągnąć tą obrączkę- pomyślałam. Podeszłam do drzewa. Wyciągnęłam rękę żeby sięgnąć po obrączkę. Ptak się trochę wyrywał, ale udało mi się ściągnąć obrączkę z jego łapki. Zobaczyłam ją. Kiedy obróciłam ją. W środku bransoletki były jakieś inicjały, ale nie umiałam ich rozczytać.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Niestety kiedy ściągałaś obrączkę z nogi ptaka urwałaś mu ją. Kruk zaskrzeczał przeraźliwie a krew zaczęła mu spływać z oderwanej kończyny. Cisza i spokój jaki panował do tej pory został zakłócony przez straszliwy jazgot konającego zwierzęcia. Niegdyś piękny i potężny o lśniących czarnych piórach a teraz ledwo żywy. Kruk marniał w oczach.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- O kurde- powiedziałam, gdy zobaczyłam że trzymam w ręce nogę kruka.
- Hm, przynajmniej będę miała pamiątkę po tym spotkaniu- pomyślałam i uśmiechnęłam się do siebie. Ściągnęłam obrączkę i spojrzałam w jej wnętrze było tam coś napisane ale nie umiałam odczytać. Nagle usłyszałam dźwięki. Ktoś się zbliżał.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Kruk wydał z siebie ostatnie przerażające dźwięki a z jego ciała uleciał czarny dym. Kołował tak nad ciałem zwierzęcia, aż zauważył Ciebie. W mgnieniu oka obrał Twe ciało za cel wniknął w Twój organizm a Ty poczułaś mdłości oraz straszny ból. Twój nos przybrał kształt dziobu ptaka. Obrączka, którą trzymałaś w dłoni wtopiła się w nią, a w jej miejscu pojawił się lśniący napis morderca. Świecił się na złoto i niczym nie będzie mogła się go pozbyć ani zakryć ponieważ ten napis będzie się przedzierał przez każdą rzecz. Od teraz każdy będzie wiedział co uczyniłaś tego wieczoru.
Tego dnia poniosła konsekwencje swego zachowania.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Zemdlałam. Obudziłam się koło drzewa, na którym wczoraj siedział kruk. Strasznie bolała mnie głowa. Podniosłam się.
-Wszystko okej?
-Aaaa!- krzyknęłam i obróciłam głowę w stronę dźwięku. Nade mną stał młody chłopak w moim wieku był bardzo przystojny. Brunet, brązowe oczy.
- Kto ty? - spytałam ze zdziwieniem.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Nie byłaś pewna czy to ci się tylko śni, gdzie jest jawa, a gdzie koniec snu. Kręciło ci się cały czas w głowie. Świat ponownie zawirował, a ty zemdlałaś.
Obudziłaś się tutaj.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość