zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wężowy zagajnik

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Wężowy zagajnik

Niewielka część leśnej głuszy, w której można natknąć się na drzewa wyglądające, jakby dopiero co je posadzono. Jest tu też mnóstwo krzaków, zarośli, które są siedliskiem jadowitych węży.
Tkacz Losu
Administrator
Avatar użytkownika
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Wężowy zagajnik

Nad ranem wampirzyca dotarła do kniei i zagłębiła się w leśną głuszę. Po drodze do wejścia, do katakumb postanowiła przejść przez wężowy zagajnik. Przeważnie wysyłała tu kogoś ze swoich asystentów, ale teraz było jej po drodze. Wyjęła kilka pustych fiolek po krwi i zaczęła się czaić na żyjące tu jadowite gady.
Gdy uzbierała już dość jadu przy tym nie zabijając żadnego stworzenia ruszyła dalej.
Silvia Sanguine
Avatar użytkownika
Kapłanka Krwi
Wampir
Zmiany FizyczneTatuaż jaszczurki wijącej się wokół palców prawej dłoni. Z daleka może wyglądać jak nietypowa biżuteria. Blizny po poparzeniach smoczym ogniem na twarzy i reszcie ciała.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   96%
Poziom Mocy:
   80%

Re: Wężowy zagajnik

Idealna okolica dla jej formy pokrytej łuskami, a musiała podróżować na nogach. Tyle dobrze, że jej Gadzia Opiekunka wciąż z nią podążała, co powodowało, że żaden z mieszkańców tych okolic jej nie niepokoił.
Rozejrzała się po okolicy z uśmiechem. Właściwe to była ciekawa gdzie idą, ale wiedziała, że Opiekunka nie zdradzi jej celu podróży.
No zgoda, jednak nawet lubiła to ciało, ale musiała się do niego przyzwyczaić po przemianie. Teraz już biegała przeskakując nad co niższymi krzakami, tego napewno nie zrobiłaby jako wąż.
Obrazek
Ayrin
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Zmiany PsychiczneAmnezja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   65%
Poziom Mocy:
   60%


Powrót do Leśna Głusza

cron
{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)