zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu  »  Zakurzone głazy  »  Londyn  »  Pałac Westminsterski

Zawalone skrzydło

Dawniej okazały i wspaniały pałac, dziś nieco nadpalony i zniszczony budynek, który jednak wciąż kryje w sobie wiele skarbów i tajemnic.

Re: Zawalone skrzydło

Raca spadała w dół, zostawiając za sobą światło, aż zniknęła z twojego pola widzenia. Wyglądało to trochę na ogromną dziurę.
W tym samym momencie, w którym przemieniłeś się w wilka, korytarz zaczął się walić. Wstrząsy spowodowały, że zacząłeś się osuwać w dół, a w końcu spadać. Pamiętasz uderzenie o coś twardego, a potem straciłeś przytomność.

Kiedy się ocknąłeś wszystko cię bolało, ale nie miałeś żadnych poważnych urazów. Leżałeś na dość miękkiej wodnistej brei, która przeraźliwie cuchnęła. Kiedy wzrok przyzwyczaił się do ciemności, dostrzegałeś zarysy tunelu, w którym się znalazłeś. Nieopodal ciebie leżała twoja raca.//Budzisz się tu.
Los
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Re: Zawalone skrzydło

Na ziemi pojawił się duży cień, którzy przykrył ziemię. Chwilę potem smoczy płomień zaczął palić wszystko dookoła. Wszystkie bestia, nieumarli i.. ludzie jacy ukrywali się w zakamarkach czy swoich domostwach.
Tkacz Losu
Administrator
Avatar użytkownika
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Pałac Westminsterski

cron
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)