zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu  »  Zakurzone głazy  »  Londyn  »  Pałac Westminsterski

Wieża zegarowa - Big Ben

Dawniej okazały i wspaniały pałac, dziś nieco nadpalony i zniszczony budynek, który jednak wciąż kryje w sobie wiele skarbów i tajemnic.

Wieża zegarowa - Big Ben

O dziwo zegar wciąż tyka i wskazuje poprawną godzinę, a w południe każdego dnia wydaje z siebie donośny dźwięk. Jednak schody prowadzące na górę są w bardzo złym stanie.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Wieża zegarowa

Dużo czasu zajęło mi dostanie się tutaj. Tak byłem załamany i z nikim nie mogłem nawet porozmawiać. Tutaj dopiero przybrałem swoją ludzka a teraz kobieca postać i wbiegłem na wieżę. oparłem się o ścianę i zsunąłem się po niej do pozycji siedzącej. Nie miałem pojęcia co zrobić. Nie spodziewałbym się, że takie coś mi się trafi. Dla większości to i tak bez różnicy ale to się liczyło jak ja się z tym czuje. Nie uważałem się za kobietę nigdy, nie ważne co myśleli inni w tej kwestii. Do elizjum nie wrócę, nie chce. Co ja miałem zrobić. Wyciągnąłem Davida i moje wątpliwości i takie tam gadałem do niego, mimo że wiedziałem, że ani nie odpowie ani nie pomoże mi w wymyśleniu rozwiązania. Może sobie odetnę palca... Westchnąłem ciężej. Po bitych kilku godzinach postanowiłem się przejść.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   98%
Poziom Mocy:
   100%

- Po kanałach. Nie wiedziałem, że zamieniasz się w szczura, uważaj żebym Cię kiedyś nie skonsumował. - Spróbował się zaśmiać, ale wyszło mu jakieś piskliwe chrząkniecie. Po tych słowach leciał w milczeniu. Po niedługim czasie Jacob najdelikatniej jak umiał odstawił klatkę, a nie było to wcale delikatnie, a po następnych kilku sekundach już w postaci mężczyzny otwarł ją. - Reno, Reno... po kanałach, Ty wiesz co tam się dzieje, wiesz co tam się szlaja. - Uśmiechał się jednak patrząc na brudne jak trzy nieszczęścia zwierzątko. - No wyłaź, wyłaź porozmawiamy jak ojciec z synem...
Jacob Jakowlew
ex-ministrum
Zmiennokształtny
Zmiany Fizyczne: Tatuaż drzewa na wnętrzu prawej dłoni
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Nie polecam, dostaniesz niestrawność- Westchnąłem i tylko spoglądałem z góry na to co było Londynem kiedyś. Też nie ciągnąłem tematu i czekałem aż dolecimy na miejsce. Lądowanie nie było nazbyt delikatne. Bolało... Powinienem przywyknąć do tego. Wyszedłem i przeciągnąłem się. Oj zaliczę zadrapania i kolejne siniaki.
-Wiem co tam może mnie spotkać ale jakoś sobie żarcie muszę skminic- No Tak moglem inaczej i w sumie nie szukałem tam żarcia.
-No ale musiałem tam wrócić- siadłem na tyłku i nie wiedziałem czy zmieniać się czy. Po chwili walki z tym przemieniłem.
Nadal byłem brudny i jechło ode mnie... Ale później się oporządzę.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   98%
Poziom Mocy:
   100%

- Jedzenie masz w Elizjum, nie musisz wszystkiego robić sam. - Machnął jednak ręka, wiedział, że i tak chłopak będzie robił to na co ma ochotę. Kiedy Reno przemienił się w ludzką postać, Jacob zmrużył oczy, popatrzył w bok, popatrzył na syna, popatrzył w niebo i znów na syna. Przybliżył twarz bardzo blisko jego twarzy. Wyciągnął palec wskazujący i delikatnie dotknął jego policzka, skrzywił się, tym samym palcem dotknął jego klatki piersiowej i odskoczył krzycząc. - Co jest do cholery!? - Wpatrując się w sy... córkę zaklął szpetnie. - Nie udała Ci się przemiana w człowieka? Od kiedy tak Ci się dzieje? Co TY jadłeś, dlaczego do cholerki masz... cycki? - Podskoczył do niego i zaczął dobierać mu się do spodni. - A tam wszystko w porządku?! Mój jedyny syn, co się dzieje z tym światem...
Jacob Jakowlew
ex-ministrum
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Wiem, ale wole sam sobie coś zdobyć a nie tylko brać- Rzuciłem do niego, większą satysfakcje miałem ze zdobycia czegoś samemu niż branie tego co inni zdobyli czy tam przynieśli.
-Ej!- uniosłem się zażenowany jego zachowaniem- Nie dotykaj mnie!- Sprzedałem mu cios w twarz i odskoczyłem do niego jak poparzony.
-Od dwóch dni- Dodałem uspakajając się. Wystarczy mi, ze sam byłem świadomy tego co się kurde stało.
-To przez pierścień- Pokazałem mu pierścień, który miałem na palcu.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   98%
Poziom Mocy:
   100%

- Dobra już dobra. - Podniósł ręce w akcie poddania. - Przepraszam, ale... - Roześmiał się. - To szok dla ojca, taka zmiana płci. - Znów do niego podszedł i popatrzył na pierścień z bliska. - Ja go nie dotykam, co prawda dawno żadnej kobiety przy mnie nie było, ale sam się nie chce nią stać. - Zamyślił się. - To jednak ciekawe, że magia znika ze świata, a artefakty i eliksiry wciąż działają, musi mieć to związek z naturą Mocy. Ciekawe czy w Hogs już o tym wiedzą. - Mówił do siebie patrząc w dal. - To się jednak nawet dobrze składa. To ewidentnie czarodziejska rzecz, więc zapewne jakiś mag Ci pomoże. Miałem Cie właściwie prosić żebyś poszedł do Nowego Hogsmade i się tam pokręcił, wiesz dowiedział się tego i owego, miał otwarte uszy, zobaczył co szykują... a przy okazji może znajdziesz kogoś kto Ci pomoże z tym małym problemem.
Jacob Jakowlew
ex-ministrum
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Wiem, że nie miałeś styczności z kobietą- Podkreśliłem ostanie słowo dość wyraźnie. Nie wnikałem w jego tam intymność ale kto tam wie co on robi jak sobie lata jak ptak. nie słuchałem go zbytnio jak zaczął rozpływać się nad ta magią i artefaktami. Nie obchodziło mnie skąd pochodzi ta moc czy coś.
-Mam iść tak?- powiedziałem spoglądając na niego pytająco i gestem dłoni zamiotłem w powietrzu. No fajnie, że mogę tam się pokręcić ale normalnie miał w sumie racje. Westchnąłem ciężej i przejechałem sobie dłonią po karku.
-Masz trochę racje- Wyrzuciłem z siebie z niechęcią- Ale i tak będę wracał do kanałów, są ogromne i można ciekawe rzeczy znaleźć
nie wspominając, że to te "ciekawe rzeczy" mnie wpakowały w kłopoty.
-A potrzebujesz jakiś konkretnych informacji?- spojrzałem na niego pytająco.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   98%
Poziom Mocy:
   100%

- Nie musisz iść. - Powiedział nie zważając na przytyk syna, uśmiechnął się tylko lekko. - Możesz wskoczyć mi na plecy w formie tego mniejszego gryzonia, to podlecę z Tobą jak najbliżej miasta. - Z niedowierzaniem pokręcił głową. - Znajdź sobie jakiegoś kompana przynajmniej, do włóczenia się po tych labiryntach ściekowych. Rób tez notatki, rysuj mapy... to wszystko przyda się innym, Ty zarobisz i dodatkowo zyskasz trochę sławy. - Mrugnął do niego. - Konkretnie to dowiedź się co jest z AJ i Polą. Pochodź po mieście, znajdź jakieś bezpieczne schronienie, może poznaj kilku magów. Chce wiedzieć co się dzieje w mieście, co robi ta cała rada i czy prawdą jest to co mówią plotki, o tym że kręci tym wszystkim kilku byłych gangsterów. Jak uda Ci się zwędzić jakieś dokumenty to też płakać nie będziemy. Jednak absolutnie nie wychylaj się. Bądź ostrożny, bo mimo tego że mamy pakt o nieagresji otwartej, to wiadomo że jak Cię przyłapią na szpiegowaniu to będzie krucho. Oficjalnie rób zakupy, szukaj kontrahentów, odwiedzaj znajomych... - Uśmiechnął się do syna, córki i poklepał go po plecach.
Jacob Jakowlew
ex-ministrum
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Tak będzie szybciej- Zastanowiłem się chwilę, tak najszybciej i w miarę bezpiecznie.
-Wiem, mapę tam gdzie dotarłem i co widziałem myślę, że pamiętam, więc jak będę miał chwile to coś nakreślę- No pamiętałem gdzie łaziłem i gdzie natknąłem się na te trupy.
-Postaram się dowiedzieć ile się ta- Obiecywać, nie obiecuje ale postarać się mogę. Sam tez bym chętnie z siostra się spotkał, trochę pewnie zajmie mi znalezienie ich.
-Spoko ojciec, jest łasicą- wyszczerzyłem się- łasicą złodziejsko- włamywaczem- zaśmiałem się, już w szkole szkoliłem się w tym fachu hehe.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   98%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Pałac Westminsterski

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość