zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu  »  Zakurzone głazy  »  Londyn  »  Pałac Westminsterski

Taras

Dawniej okazały i wspaniały pałac, dziś nieco nadpalony i zniszczony budynek, który jednak wciąż kryje w sobie wiele skarbów i tajemnic.

Taras

Jeśli się nie boisz, możesz wejść na poniszczony taras i o ile nie spadniesz spójrz na krajobraz zniszczonego Londynu.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Taras

Wyszedłem przed pałacem. No akurat dobrze skręciłem, przez chwile się zastanawiałem nad prawidłowością drogi, która szedłem. No jeśli kanały można było nazwać drogą. Mogłem przyjechać tutaj ale mojej 'zabawki' używałem w innych wypadkach. Nie bynajmniej jak chce sobie od tak pochodzić i pooglądać piękno tego miasta. Przechadzałem się korytarzami w milczeniu, pogrążony tylko swymi myślami. W końcu dotarłem na taras. tak niezły był z tego miejsca widok. No kiedyś na pewno. Westchnąłem rozglądając się po tym co zostało z niegdyś całkiem ładnego miasta. Często tutaj przychodziłem i ten widok to dla mnie już normalka ale.. no zawsze jest to ale. Spędziłem noc na tarasie. nie miałem ochoty wracać do elizjum, kiedy mam tutaj takie piękne widoki.
Wstałem wczesnym rankiem, przeciągnąłem się i rozejrzałem. Trochę zgłodniałem, postanowiłem poszukać sobie czegoś do jedzenia.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   98%
Poziom Mocy:
   100%

Weszła powoli w swoim panterzym ciele na taras. Zatrzymała się na początku i zaczęła się rozglądać oraz nasłuchiwać. Schyliła się, aby spróbować wytropić syna mężczyzny. Jednak pomimo skupianiu się na akcji ratowniczej, skupiała się również na otoczeniu. Ostatnie czego w tej chwili potrzebowała to jakiegoś przeciwnika do walki. Chociaż czego innego się spodziewać, skoro mężczyzna nie chciał z nią tu przyjść i był dziwnie agresywny na pytanie co tu robił z synem.
,,Przed losem nie da uciec się, ani przed wspomnieniami.
Gdy zechcą to dopadną cię, za siedmioma górami.
Co każe ci przed siebie gnać, zawsze dalej i dalej.
Im bardziej szukasz drogi swej, tym trudniej ją znaleźć."

Obrazek
Keira Moon
Tancerka na krawędzi śmierci
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Było tutaj na pierwszy rzut oka spokojnie. Rozglądając się mogłaś zauważyć chłopca przygniecionego gruzami. Lekko się ruszał czyli jeszcze żył. Taras był częściowo przysypany śniegiem, na którym było widać dużo różnych tropów.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Skokami pokonała odległość dzielącą ją od chłopca.
-Cześć. Twój ojciec mnie tu przysłał. Poczekaj chwilę. Zaraz Cię uwolnię.
Łapami pozbyła się śniegu który był na gruzach żeby zobaczyć jak może mu pomóc. Znalazła dziurę pomiędzy chłopcem, a kawałkiem gruzu który go przygważdżał. Położyła się w środku tak, że jej łapy opierały się na ,,kamieniu". Na trzy, z całych sił odepchnęła gruz w drugą stronę (pantery są w stanie wciągnąć na koronę drzew zdobycz cięższą trzy razy od niej samej).

Obrazek
Keira Moon
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Będąc blisko mogłaś zauważyć, ze był nieprzytomny a jego ruchy to drgawki. Udało ci się gruz zrzucić. Kocia intuicja mogła ci jednak podpowiadać, ze coś tutaj jest jeszcze.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-Cholera.
Powiedziała, gdy tylko zauważyła drgawki.
-Co się robiło?
Próbowała sobie przypomnieć co się robi w takich momentach. Powinna była zabrać kogoś ze sobą. Przemieniła się w człowieka, zdjęła kurtkę i położyła chłopakowi pod głowę.
-Trzymaj się mały. Zaraz Cię z stąd zabiorę.
Gdy drgawki ustały, ubrała chłopaka w kurtkę i ostrożnie zawinęła mu głowę, ale tak, żeby mógł oddychać. Zmieniła się w panterę i wciągnęła go sobie na plecy co jej zajęło dłuższą chwilkę. Ruszyła powoli i ostrożnie w stronę budynku żeby zanieść dzieciaka do ojca. Rozglądała się jednak na boki, dbając o ostrożność.

Obrazek
Keira Moon
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Ziemia i budynek zadrżały dość mocno. Nie zaczął się walić ale bezpiecznie tutaj na pewno nie było. Chłopka był nieprzytomny, mogłaś po wyciągnięciu go dostrzec, że był ranny w bok. Na jego ubraniu była krew.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Cholera przemknęło jej przez myśl. tego jeszcze brakowało. Nie miała czasu do stracenia była już blisko i nie było czasu się zatrzymywać. Im szybciej z stąd znikną tym lepiej.
-Jeszcze tylko chwilka. - powiedziała do chłopaka jakby mógł ją usłyszeć.
Następnych parę kroków i już była w środku budynku.

Obrazek
Keira Moon
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Kawałek tarasu się zawalił. Udało ci się go wynieść bezpiecznie. Z chłopakiem nie było jednak dobrze, potrzebował medyka.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Następna strona

Powrót do Pałac Westminsterski

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości