zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu  »  Zakurzone głazy  »  Londyn  »  Pałac Westminsterski

Pomieszczenia na piętrze

Dawniej okazały i wspaniały pałac, dziś nieco nadpalony i zniszczony budynek, który jednak wciąż kryje w sobie wiele skarbów i tajemnic.

Re: Pomieszczenia na piętrze

Półka otwierała się jak za poprzednim razem, jednak ciężej było ją wyjąć. Dopiero za drugim szarpnieciem wyskoczyła ze swojego miejsca. Dziewczyna zatoczyła się do tyłu, ale półkę miała w ręce. Teraz powinno się dać jakoś przesunąć przedmiot w środku, tak by można było otworzyć półkę, a może dałoby się go też jakoś inaczej wyjąć?
W pozostałych szufladach nie było nic ciekawego. Znalazły się jakieś wycinki z gazet, usmarowana czymś na czerwono chusta i kilka śrub. Dziewczyna mogą zabrać coś jeśli miała ochotę.
Los
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Re: Pomieszczenia na piętrze

Ku jej wielkiemu zadowoleniu, udało się jej wyciągnąć szufladkę. Zataczając się, myślała, że zaraz się przewróci, ale na całe szczęście, zachowała równowagę. Odłożyła na podłogę półeczkę i podeszła do komody, aby posprawdzać, co jeszcze może znaleźć.
W sumie nic, co by się jakoś szczególnie przydało. Wycinki z gazet, chustka ubabrana na czerwono, Alli wolała nie wiedzieć, co to jest, oraz śruby. To ostanie postanowiła zabrać, wiele miejsca nie zajmą, a mogłyby się kiedyś przydać. Jak pomyślała, tak i zrobiła. Podeszła do plecaka, odsunęła największą kieszeń i wrzuciła tam wszystkie wkręty, jakie znalazła, po czym z powrotem zasunęła tornister.
Następnie podeszła do szufladki, w której było coś dużego i przykucnęła przy niej. Jedną dłonią rozmasowała czoło i przetarła oczy, zaczęło się jej robić sennie, a na dodatek znów zaburczało w jej brzuchu. Powinna jak najszybciej otworzyć tą szufladkę, znaleźć pozostałe elementy, zawołać ducha, poszukać jakiegoś śladu Selene i wracać do Elizjum. Trochę jej to zajmie.
Najpierw spróbuje paroma szarpnięciami przesunąć przedmiot w środku, jednak jeżeli nie da to żadnych rezultatów, przemieni się w pumę i za pomocą ciężaru łap i pazurów, postara się wyłamać ściany szufladki lub rozwalić.
Allriana Marley
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   99%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Pomieszczenia na piętrze

Właśnie w tym leżał problem. Przedmiot w szufladzie odwrócił się i zaczął haczyć. Po kilku próbach odwrócenia go, zdawało się, że leży dobrze. Dało się teraz otworzyć szufladę.
W środku znajdował się jakiś dziwny kształt. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się, dziewczyna mogła stwierdzić, że jest to korpus. Była to kolejna część lalki, choć zdawała się dużo bardziej zniszczona, niż reszta elementów. Może z powodu ciągłego haczenia i uderza nią o szafkę w środku.
Los
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Re: Pomieszczenia na piętrze

Odetchnęła z ulgą, gdy po kilku próbach udało się jej przewrócić rzecz w szufladzie, co też umożliwiło jej otworzenie. Coś dziwnego znajdowało się w środku, przybliżyła się nieco bliżej półki i wzięła to do ręki, dopiero wtedy się zorientowała, że jest to korpus lalki. Uśmiechnęła się delikatnie pod nosem, zostały jeszcze tylko trzy elementy! Nie przejmowała się zbytnio jakością tych części, ważne, że były.
Kucnęła na podłodze, przy plecaku. Wyjęła z niego pozostałe części i spróbowała przymocować do korpusu.
Jeśli się udało schowała częściowo poskładaną lalkę do plecaka lub trzymała ją w dłoni, jeśli się tam nie zmieściła. Natomiast jeżeli jej to nie wyszło, ponownie schowała wszystkie części.
Następnie wyszła z pokoju, szerokim łukiem omijając dziurę, do której wcześniej wpadła i udała się do następnych pomieszczeń. Tym razem większą uwagę przykładała do tego, po czym chodzi, aby znów nie popełnić wcześniejszego błędu.
Allriana Marley
Avatar użytkownika
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   99%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Pomieszczenia na piętrze

Części lalki były zniszczone i nie zawsze do sobie pasowały. To brakowało jakiegoś elementu, który trzymałby części razem, to po postu był on tak starty, że i tak nie działał. Może gdyby korpus, który siłą rzeczy był centrum tego wszystkiego, był w lepszym stanie, to by się udało. A tak, jedynie głowa jako tako się trzymała. Jednak dziewczyna nie miała jeszcze żadnej ręki , może będą pasować.
W kolejnym pokoju dziewczyna mogła odnieść wrażenie, że to jedyny pokój, który przypomina normalne pomieszczenie. Nie był zastawiony identycznym meblami, albo zupełnie pusty. Stało w nim łóżko, choć już w kiepskim stanie, jakieś biurko, krzesła i niewielki stolik. Prawie zachęcał by wejść i usiąść, odpocząć po długiej pracy. Wyglądało to może nawet zbyt normalnie.
Los
Avatar użytkownika
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Re: Pomieszczenia na piętrze

Na ziemi pojawił się duży cień, którzy przykrył ziemię. Chwilę potem smoczy płomień zaczął palić wszystko dookoła. Wszystkie bestia, nieumarli i.. ludzie jacy ukrywali się w zakamarkach czy swoich domostwach.
Tkacz Losu
Administrator
Avatar użytkownika
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Pałac Westminsterski

cron
{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)