zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Reszta Świata  »  Piaski Czasu  »  Zakurzone głazy  »  Londyn  »  Pałac Westminsterski

Stacja metra

Dawniej okazały i wspaniały pałac, dziś nieco nadpalony i zniszczony budynek, który jednak wciąż kryje w sobie wiele skarbów i tajemnic.

Stacja metra

Stara stacja, zdecydowanie już nieczynna. Dawniej główne miejsce rozjazdu pociągów. Wciąż można znaleźć tu cenne przedmioty, jeśli wie się gdzie szukać.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Stacja metra

Zszedłem znowu do kanałów, nie zbyt klimatyczna klitka ale... Bezpieczniejsza niż ulice. tutaj teraz podróżowałem jako łasica. Łatwiej jest coś wywęszyć i sobie upolować. Przeważnie zamierzałem się na szczury i inne gryzonie. Tylko an samotne osobniki. Grupy omijam na razie. Dotarłem tutaj i rozejrzałem się. Może w sumie powęszę i znajdzie się coś lepszego, takie bieganie za czymś bywa meczące. A nie będę zdawał się na wsparcie innych. Swego czasu z tego miejsca co nieco zabierałem ale to były raczej rzeczy nie jadalne a przydatne do kształcenia się w mechanice.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Longing for we used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams

Obrazek

David
Rosomak, miodożer północy
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBrak palca serdecznego prawej ręki.
Wypalony glif "niewolnik" na wewnętrznej części dłoni.
Blizna na szyi, po obroży.
Zmiany PsychiczneProblemy z pamięcią i koncentracją. Amnezja tymczasowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

W oddali usłyszałeś odgłos spadającego gruzu, był w tym również metaliczny wydźwięk. Zapadła cisza, po której gdzieś z mroku zaczęły docierać do ciebie dziwne odgłosy.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Podniosłem się na tylne łapy i rozejrzałem się. Nie lubiłem takich dziwnych akcji. Udałem się zatem do jakiegoś gruzowiska i tam się schowałem. Nie miałem ochoty być zjedzony przez coś. muszę ojczulkowi jeszcze życie utrudnić ile się da. Nie chciałem zwady i kłopotów z nikim. Obecnie to tylko coś sobie wszamać i mieć dalej wyjebke na cały świat.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Odgłosy były wyraźniejsze, zdecydowanie ktoś się tu zbliżał.
- Hej jest tu ktoś? - Usłyszałeś w oddali, ze schronienia, nie byłeś w stanie dostrzec do kogo należał głos.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

O ktoś tutaj był. Nastawiłem uszu ale nie wychodziłem z ukrycia. Nie kojarzyłem tego głosu. Nawet jakby ktoś z elizjum to był to przy moim poziomie integracji z nimi an pewno bym rozpoznał ech. Może jak ta postać sobie pójdzie to wyjdę lub jak zobaczę ja cała. Teraz to oprócz tym wampirów, wilkołaków chodziły inne dziwne stwory i mutacje. Aż przeszył mnie dreszcz na samą myśl o tym wszystkim. Inni nie maja pojęcia ogromu tego co kataklizm zrobił. Czarodzieje... ta część z nich coś tam widziała i tyle. Żyją sobie bezpiecznie i nie muszą walczyć o przetrwanie aż tak, nie musieli oglądać trupy te żywe i te mniej... Pokręciłem głową. nie chciałem o tym myśleć.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nagle usłyszałeś krzyki, głos należał do tej samej osoby, która mówiła wcześniej. Jednak teraz krzyczała z bólu. Słyszałeś odgłos walki, coś się rozbiło, uderzyło, ogólnie zapanowało zamieszanie, a kurz uniósł się do góry.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Usłyszałem krzyk. To nie wyglądało za dobrze. Wyszedłem zw swojego ukrycia i przybrałem ludzka postać. Unoszący się kurz trochę dusił i trochę widoczność ograniczał.
-Trzymaj się!- Krzyknąłem do osoby, osobiście bym to olał i poszedł ale... No nie byłem jeszcze aż tak bez.. no te sprawy pomogę i zmyje się i tyle. Wiedziałem, że tutaj może czaić się wszystko ale ciekawość i jakaś tam chęć pomocy przyćmiła mój zdrowy rozsądek.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Kurz utrudniał widzenie, ale udało ci się wypatrzyć zarysy kilku osób, jakby szamoczących się kilka metrów przed tobą.
- Pomóż mi! - Usłyszałeś ten sam głos co wcześniej, z pewnością należał do jednej tamtych osób.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

-idę!- krzyknąłem i widząc zarys postaci wiedziałem, gdzie iść. jeśli to napaść lub bójka to nie ciekawie ale jakoś się sprawę załatwi. Miałem tylko nadzieję, że to nie te trupy. Zbliżałem się nie za szybko. Nie szukałem żadnej broni czy czegoś, bo nie uważałem tego za potrzebne przynajmniej na razie. Zawsze coś się tutaj takiego znajdzie. Nawet zwykły kawałek cegły.
Obrazek
Chances thrown
Nothing's free
Still it's hard
Hard to see

Obrazek

David
Na Świąteczną Ucztę
Reno Coulter
Niewolnik
Fikuśna łasica
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Pałac Westminsterski

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość