zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Londyn  »  Kanały

Kanalizacja

Znane jako drugi Londyn, podziemne miasto, którego istnienie zapisane jest w najstarszych księgach.
W skutek kataklizmu znaczna jego część uległa zawaleniu, ale wciąż istnieje wiele niezbadanych tuneli.

Re: Kanalizacja

Dirren
Zagłębienie było dość płaskie i głębokie może na dwa centymetry. Nie było tam czego szukać, wyglądało jak jakaś płaskorzeźba.
Pod palcami nie wyczułeś niczego nowego. Wzory też niczego nie przypominały. Takie tam pozakrecane linie i kółka.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

No dobra, pomyliłem się, otwór był zwyczajną dziurą. Zniechęcony wyjąłem rękę i dla odmiany ukląkłem, badając podłogę. Może tym razem będę miał więcej szczęścia?
- Coś w końcu znajdę - powiedziałem na głos, nie przerywając poszukiwań. - Na pewno.
Trzeba by mieć kosmicznego pecha aby nie znaleźć NIC i umrzeć z głodu, gdy wyjście jest tuż-tuż.
Zabijam każdą ofiarę, na którą poluję. Jeśli wciąż ma ciało, rozetnę je. Jeśli oddycha, powstrzymam ów oddech.
Moja ulubiona broń to długi nóż; używam go do walki z bliska. Sądzisz, że zdołasz mnie pokonać? Już tkwi w twoim sercu!
Spodziewam się gwałtownej śmierci, ale zabiorę ze sobą wielu wrogów.
Dirren
Czarodziej
Skrytobójca, Śmierć, Mroczny Duch
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   92%
Poziom Mocy:
   100%

Dirren
Z głodu, dobrze powiedziane. Twój żołądek właśnie zaczął upominać się o coś do jedzenia, pić chciało ci się jeszcze bardziej. Choć prawdą było tu pełno wody, ale wątpliwe jest czy chciałbyś ją pić.
Badając podłogę, zauważyłeś, że pod kupka kamieni i mchu w rogu coś się świeci.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Zakląłem w myślach, gdy zaburczało mi w brzuchu. Cudownie. Najpierw pragnienie, teraz głód. Od jakiegoś czasu chciało mi się pić, ale ignorowałem to. Jednak jak długo wytrzymam bez jedzenia?
Porzuciłem te ponure myśli, gdy spostrzegłem, że w rogu coś się świeci. Czyżby skarb?
Szybko odgarnąłem kamienie i mech, odsłaniając znalezisko.
Zabijam każdą ofiarę, na którą poluję. Jeśli wciąż ma ciało, rozetnę je. Jeśli oddycha, powstrzymam ów oddech.
Moja ulubiona broń to długi nóż; używam go do walki z bliska. Sądzisz, że zdołasz mnie pokonać? Już tkwi w twoim sercu!
Dirren
Czarodziej
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   92%
Poziom Mocy:
   100%

Dirren
Kiedy poruszyłeś kupkę kamieni, coś spod niej wypełzło i mogłeś poczuć jak dziabnęło cię w dłoń. Zabolało i to całkiem mocno. Robal jednak zaraz znikał gdzieś pod mchem i zostawił ciebie spokoju.
Pod kupką kamieni leżały dwa klucze. Jeden był malutki i widocznie zardzewiały, drugi większy i także pokryty rdzą, ale w mniejszym stopniu, za to wyglądał na częściej używany.

// -1PŻ
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Warknąłem, gdy jakiś robal ugryzł mnie w dłoń i to całkiem boleśnie. A jak ukąszenie było zatrute? Uznałem, że nie będę się martwić na zapas.
Przyjrzałem się dwóm kluczom, które okupiłem tym ugryzieniem, po czym schowałem mniejszy do kieszeni, a większy wziąłem i wstałem. Pozostaje odszukać pasującą do niego dziurkę od klucza.
Dirren
Czarodziej
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   92%
Poziom Mocy:
   100%

Dirren
No klucz zwykle pasuje do jakiegoś zamka. Tylko do jakiego? Gdzie go szukać? Miałeś do wyboru jakieś skrzynie i beczki, albo może znów przeszukać ściany? Niewiele do wyboru, ale może to i dobrze. Może krócej będziesz szukać?
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

"Wilku!"
Czy to ją wołano? Kto i dla czego? Nie wiedziała lecz podejrzewała iż to tylko jej wyobraźnia płata jej figle. Wszak dla wilka miejsce to nie było nazbyt dobre i szukała wyjścia
-Jak myślisz daleko jeszcze?-
Zapytała jednak odpowiedzi nie poznała. Przystanęła by chwilę odpocząć i poszła dalej by odnaleźć jakieś wyjście lub coś co zna ku niemu drogę... A może tu już była?
Obrazek
Selene Moon
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   97%
Poziom Mocy:
   100%

Kanały potrafiły się ciągnąć kilometrami. Na szczęście dla Seleny wkrótce znalazła wyjście. Na zewnątrz był już dzień, a ona znalazła się niedaleko doków.
Był co prawda dopiero poranek, ale z miejsca, z którego wyszła Selene z kanałów można było dostrzec już sporo ludzi pracujących w dokach.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia strona

Powrót do Kanały

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }
  • Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Stwórz Postać

Zaloguj

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość