zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wysoki Las

Gdy wszyscy się zatrzymali, sowa przysiadła na gałęzi patrząc na nich. Pokręciła łbem słuchając chłopaka, zatrzepotała skrzydłami kiedy ten skończył. Sfrunęła na dół siadając na korzeniu zahukała dwa razy, pokiwała że się zgadza. Wzbiła się w powietrze lecąc w stronę owego domu.
Somali
Zmiennokształtny
Zmiany FizycznePrawe oko jest barwy żółtej zaś lewe zielonej.
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu ze zjawą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   53%

Spojrzałem za odlatującą sową. Mogłem jeszcze powiedzieć, żeby na siebie uważała i nie ryzykowała, ale na to było już za późno. Mogę mieć tylko nadzieję, że szybko wróci z dobrymi wieściami.
Nadal pozostawałem czujny na zapachy, odgłosy i cienie nas otaczające. W tym lesie po prostu trzeba być ostrożnym. Obserwowanie otoczenia też pozwalało mi nie wracać myślami do wyznania Melody, bo no jeszcze nie wiedziałem co mam z tym zrobić. Do tej pory tylko jedna dziewczyna czuła coś do mnie, a ja do niej, ale potem no cóż wszystko się ponoć kiedyś kończy, heh.
Spojrzałem na Melody, było trochę niezręcznie, znaczy ja się trochę tak czułem, nie wiedziałem co powiedzieć, więc tylko obserwowałem teren i wypatrywałem powrotu Somali.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   20%
Poziom Mocy:
   20%

Wpatrywałam się w dal. Nie wiem na co czekałam, ale nie chciałam się odzywać. Już za dużo dzisiaj powiedziałam. Czułam się też strasznie niezręcznie w tej ciszy. Nie wiedziałam co mam z tym zrobić.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Somali w końcu dotarła do pary, starała się być cicho. Usiada na mocnej gałęzi drzewa zmieniając się w człowieka - Gospoda jest miła i wygląda na ciepłą - powiedziała opierając się o konar drzewa. Spojrzała na nich - W środku nie ma dużo ludzi i wokół niej też jest bezpiecznie - mówiła machając nogami bez butów. Uśmiechnęła się do towarzystwa ze skalując z gałęzi.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   53%

Zastanawiałem się co by tu powiedzieć, gdy usłyszałem trzepot zbliżających się skrzydeł, a potem spojrzałem w górę. Somali wróciła i miała dobre wieści.
- Więc przesądzone, idziemy. - Ciekaw byłem tego nowego miejsca, będę musiał zaznaczyć je sobie na mapie. Oby tylko starczyło to co mam na wynajęcie pokoju.
Spojrzałem na Melody, nie chciałem zostawiać jej w tyle i ruszyłem do Zajazdu.
z/t
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   20%
Poziom Mocy:
   20%

-Świetnie, więc chodźmy-powiedziałam wstając z ziemi. Tym razem postanowiłam, że pójdę z przodu, przed Wiktorem. Wstałam, przyspieszyłam kroku na tyle, żeby go wyprzedzić i mieć pewien dystans. Gdy go mijałam spojrzałam mu się głęboko w oczy. Moja twarz nie wykazywała żadnych emocji. Po prostu przeszłam obok niego i go wyprzedziłam.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   89%
Poziom Mocy:
   89%

Dziewczyna przyglądała się im, ich zachowanie było dla niej lekcja przebywania wśród ludzi. Tak się zatraciła w swoim zwierzęcym ja, że zapomniała jak to być człowiekiem ale mimo wszystko w każdej formie lubiła być jak najbliżej natury. Przyśpieszyła kroku zrównając się z chłopakiem - Gdzie dokładnie zamierzasz się udać? - zapytała się patrząc przed siebie, ale mimo tego nie zauważyła wystającego korzenia z ziemi. Walnęła o ziemię, jęknęła wstając - Dlatego wolę być sowa - powiedziała pod nosem ruszając dalej.
Somali
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   53%

Szli w miarę szybko. Byli przekonani, że idą dobrze, jednak chyba wszyscy poczuli pewną wątpliwość, gdy wokół zrobiło się ciemniej, a otoczenie przestało przypominać przemierzany wczesniej las. Mogli iść traktem, jednak oddalili się od niego poprzedniego dnia tak bardzo, że końcowo zdecydowali się nadal iść lasem. Najwyraźniej był to błąd. Wysokie i gęsto rozmieszczone drzewa nie pozwalały na określenie ich położenia względem słońca. Ona nie była na tyle dobra w nawigowaniu by na sto procent określić dobry kierunek, Ava zapewne też, sądząc po sytuacji z ogniskiem. Nie wiedziała jak chłopcy, właściwe to oni prowadzili.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

Z każdym krokiem robiło się coraz ciemniej i nie była to wina zachodzącego słońca. Drzewa rosły coraz gęściej. Zrobiło się nieprzyjemnie. Ava spojrzała na resztę towarzyszy. Ich miny też świadczyły o zaniepokojeniu.
- Myślicie, że to dobry pomysł żeby iść dalej? - wiedziała, że powrót ta sama drogą raczej nie wchodzi w rachubę, jednak liczyła na jakieś słowa które podtrzymają ją na duchu i rozwieją zmartwienie.
Ava Hasghard
Zmiennokształtny
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i zjawami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   39%

- A wiesz, w którym kierunku iść? - Ona nie wiedziała, zawrócenie nie byłoby chyba najlepszym pomysłem, z drugiej strony domyślała się, ze idą w złym kierunku. Idąc dalej bez zorientowania się gdzie są, może spowodować, że tylko oddalą się od Twierdzy.
- Najlepszym pomysłem byłby most, ale czy Taren może go otworzyć? - Przydałby się jakiś kompas. W ostateczności mogą spróbować się wrócić, po zapachu powinni być w stanie iść tą samą trasą.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość