zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Strefa poza fabułą  »  Wizard's World: Nowe Pokolenia

Wymiana

Obrazek

Zapraszamy na świeżą odsłonę!

Wymiana

Zapraszamy do współpracy z Wizard's World.

1. Chęć wymiany banerami/buttonami zgłaszajcie na e-mail do Administracji lub w tym temacie.
administracja@wizardsworld.pl

2. Jeśli twoje forum umrze śmiercią bardziej lub mniej naturalną, współpraca zostanie rozwiązana, to samo stanie się gdy forum zostanie zamknięte.


Nasze banerki:

88 x 31
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/gxPrJKI.png"><a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/BjMPvA6.png"><a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/lzMJwKH.png"><a>120 x 60
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/s65glW6.png"><a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/DnjPY1S.png"><a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/zrrldXC.png"><a>400 x 60
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/eS7TS6M.png"><a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/phd9HxH.png"><a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://wizardsworld.pl"><img src="https://i.imgur.com/j5IyAl1.png"><a>
Tkacz Losu
Administrator
Avatar użytkownika
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Wymiana

Hej!
Nie wiem, czy wiecie, ale istnieje forum takie jak Eden. Eden został stworzony po to, aby łączyć miłośników PBFów, czyli Was. Na Edenie posiadamy bazę oraz strefę forów, czyli reklamy wszelkich żyjących PBFów, które wyraziły chęć zareklamowania się u nas. Przybywamy z propozycją, abyście i wy dołączyli do naszej społeczności.
 • Eden odwiedza ponad 100 zarejestrowanych użytkowników dziennie oraz wielu gości.
 • Ludzie szukając miejsca do grania, często odwiedzają Eden, przeglądają reklamy, zapowiedzi i pomysły. Publikowane są informacje o powstających forach, które w ten sposób zbierają zainteresowanie i osoby chętne do pomocy.
 • To WY kontrolujecie jakie informacje znajdą się w temacie z Waszą reklamą. W celu zachęcenia potencjalnych użytkowników możecie więc opisać swoje forum, jak tylko chcecie.
 • Posiadamy spore zasoby powycinanych już grafik i kodów, tutoriali i innych przydatnych rzeczy, ułatwiających tworzenie forum, kreowanie postaci i rozgrywkę.
Wystarczy zrobić u nas konto i wrzucić swoją reklamę w odpowiednim dziale, a administracja doda je do ogłoszenia i bazy forów. Jeżeli napotkacie jakiekolwiek problemy możecie zawsze skontaktować się z administracją. Serdecznie zapraszamy!

Obrazek
Eden
Karta Postaci

Re: Wymiana

Pokemon Crystal

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!

Tutaj bannery na forum:

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.pokemoncrystal.wxv.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/p1Qto2x.png" border="0"></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.pokemoncrystal.wxv.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/tYyXFLz.gif" border="0"></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.pokemoncrystal.wxv.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/aBm8fUu.png" border="0"></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.pokemoncrystal.wxv.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/aoBPhxT.png" border="0"></a>I jeśli nie macie nic przeciwko wrzuceniu dodatkowo mniejszego bannera na stronę portalu, to...:

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.pokemoncrystal.wxv.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/FbCpJ0D.png" border="0"></a>Z góry dziękujemy! :oja:
Gość
Karta Postaci

Re: Wymiana

Jesteśmy chętni do wymiany, wasz banner został już wstawiony. ~

Gdy znużony i zmęczony wędrujesz między kolejnymi linijkami tajemniczej sieci, która wchłania cię i w niewyjaśniony sposób, zabiera ogromne ilości cennego czasu, spoglądasz na te kilka linijek. Znów twoja uwaga zostaje zebrana. Na chwilę. Może ułamek sekundy? Jednak nadal jest to sukcesem.
Szukasz miejsca, w którym twoja przygoda rozpocznie się na nowo. Gdzie w zupełnie nowym świecie odnajdziesz miejsce, by wyróżnić się spośród prostych i szarych ludzi, gdzie będziesz mógł poznać tajniki tej dziwnej magii, zapanować nią... i stworzyć kąt dla siebie na dłużej, właśnie w Innoświecie — miejscu, w którym świat powoli umiera, tworząc przestrzeń dla nowego porządku.


400x100px:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://innoswiat.forumpolish.com/" target="blank"><img src="https://i.imgur.com/7asPfha.png" /></a>


360x200px:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://innoswiat.forumpolish.com/" target="blank"><img src="https://i.imgur.com/UbAntjQ.png" /></a>


300x100px:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://innoswiat.forumpolish.com/" target="blank"><img src="https://i.imgur.com/0hsG6sd.png" /></a>


88x31px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://innoswiat.forumpolish.com/" target="blank"><img src="https://i.imgur.com/ByIPnbw.png" /></a>
Innoświat
Karta Postaci

Re: Wymiana

Obrazek


Mam przyjemność zaprezentować PBF w świecie Naruto. Stworzyliśmy go z myślą o jak najwygodniejszej mechanice tworzenia oraz rozgrywki dla gry opartej na taktycznych efektach. Ceniąc sobie wydarzenia z mangi postaraliśmy się o jak największą zgodność z ciągle wydawaną serią, z wprowadzeniem zmian jedynie dla wygody naszych graczy. Nie zabraknie również nowych elementów wprowadzonych dla rozwoju fabuły. Zapraszam do gry!

Fabuła

Znane nam wydarzenia z mangi, są już jedynie elementem podręczników do historii. Kilkadziesiąt lat po straszliwej wojnie, która wstrząsnęła światem shinobi, słuch zaginął po ogoniastych bestiach, a ludzie otrząsnęli się z koszmaru, wracając do trudów życia codziennego. Mimo powszechnego poczucia bezpieczeństwa, sytuacja polityczna pogarsza się z dnia na dzień. Pomiędzy pięcioma Kage, nie ma nawet krzty zaufania. Kumo ponawia próbę kradzieży Kekkei Genkai , shinobi Konohy stanowią jedynie marne wspomnienie dawnej potęgi tej wioski, Suna wypiera się starych sojuszy, zaś Kiri i Iwa, stanowią dla obcych wielką i niebezpieczną zagadkę. I tu na arenę wkracza Oto, które widząc narastające konflikty między wioskami, postanawia odzyskać należne mu miejsce na mapie świata. Młodzi shinobi nie mogą spać spokojnie. Krainy przemierzają niebezpieczni nukenini, bezkarni w obliczu osłabionych jednostek ANBU. To jednak nie koniec. Chciwość i pragnienie władzy, narasta wśród nowych Daimyo. Pięciu władców feudalnych, stanowi wbrew pozorom największe zagrożenie dla osłabionych przez wojnę wiosek, które aby przetrwać, muszą bez słowa sprzeciwu służyć swym panom. Niebezpieczeństwo nadciąga ze wszystkich stron, także w postaci ośmiu ognistych smoków. Od kiedy zniknęły ogoniaste bestie, nic już nie stoi na przeszkodzie wszelkiej maści demonom, aby te spróbowały przejąć władzę nad światem ludzi. I jeszcze ta plotka o tajemniczym Konstruktorze, nadciągającym z odległego zachodu, wieszcząc koniec ery shinobi.

Mechanika

Jedną z cech charakterystycznych naszej gry jest rezygnacja z systemu talentowego. Zastąpiono go systemem predyspozycji określającej jedynie jak wiele postać musi poświęcić na trening technik danych dziedzin. W sumie posiadamy cztery predyspozycje (pierwszorzędną, drugorzędną i dwie trzeciorzędne). Gra opiera się na klasycznych już systemach k10, gdzie moment tworzenia postaci nie ogranicza jej rozwoju - to, w czym postać jest lepsza w czym gorsza określa metoda jej rozwoju. Wyjątkiem jest wybieranie wad i atutów postaci, jednak taka modyfikacja postaci nie jest obowiązkowa.
Trenowanie technik i innych zdolności nie wymaga już poświęcania czasu. Wprowadzono Punkty Nauki. Zdobywa się je na różne sposoby nawet pisząc w fabule. Umożliwia to rozwój postaci nawet poprzez sam kontakt z innymi graczami i prowadzenie rozgrywki fabularnej.
System rang sztuk shinobi oraz atrybutów jest ograniczony w skali od E do S. Przekroczenie maksymalnych wartości możliwe jest tylko za pomocą specjalnych technik, demonów, przeklętych pieczęci czy trybu mędrca. Pomóc w tym mogą też atuty do nabycia, których mamy dziesiątki.
Rozwoju postaci w zasadzie nie ograniczamy - nie opieramy się na bezpośrednich danych z databooków i Wiki. Przedstawione tam umiejętności określają jedynie to, co było bezpośrednio pokazane. Zależy nam na udostępnieniu całego piękna świata Naruto, dlatego w wszystkich niejasnych kwestiach szukaliśmy jak największej ilości danych i analizowaliśmy je pod każdym kątem.

Zakończenie

Jesteśmy ekipą doświadczoną w Naruto, PBFach i w samym RPG (nie jest to nasz debiut administratorski). Staramy się nadać wysoką jakość treściom jakie przekazujemy w grze. Posiadamy nie tylko większość jutsu znanych z mangi czy anime - staramy się też nadać im prawidłową mechanikę analizując dokładnie nie tylko ich działanie, ale działanie innych technik z ich dziedzin.

W chwili obecnej potrzebujemy chętnych Mistrzów Gry (Chimu), sędziów i moderatorów. Przede wszystkim jednak potrzebujemy graczy!

Zapraszamy na Shinobi no Mono!


Micro Bar
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://shinobinomono.pl/"><img src="http://i.imgur.com/wSVqkMH.jpg" width="88" height="31" alt="SnM" title="Shinobi no Mono: Naruto PBF"></a>


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Full Banner
Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://shinobinomono.pl/"><img src="http://i.imgur.com/pvDjxP4.jpg" width="468" height="60" alt="SnM: Naruto PBF" title="Shinobi no Mono: Naruto PBF"></a>


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Shinobi no Mono
Karta Postaci

Re: Wymiana

Obrazek

Bleach OtherWorld to forum funkcjonujące już od ponad sześciu lat, posiadające stałe grono aktywnych użytkowników i sukcesywnie

przyciągające do siebie nowe osoby. Tym, czym wyróżnia się na tle wszystkich swoich poprzedniczek jest na bieżąco rozwijana i – co

warto zaznaczyć – autorska fabuła oraz grupa sumiennych Mistrzów Gry, konsekwentnie wykonujących swoją pracę. Najbardziej

charakterystycznym elementem stała się jednak niepowtarzalna atmosfera – zupełny brak dystansu między użytkownikiem, a adminem, a

także swojska, rodzinna atmosfera.
Rozgrywka opiera się na funkcjonującym od początków forum, aktualizowanym i wzbogacanym przez lata, systemie opisowym, w którym

największą rolę odgrywa wyobraźnia gracza, pomysłowość oraz zaangażowanie. Całość doprawiona jest szczątkową mechaniką znaną z

gier RPG ograniczoną do poziomu postaci, atutów i cech. Stawiamy na storytelling, otwierając się na kreatywność graczy.
W ciągu ostatnich lat wydarzyło się naprawdę wiele, a poniżej znajdziecie najważniejsze punkty:

• Trzynaście Oddziałów Obronnych przeszło restrukturyzację, redukując ilość istniejących dywizji do siedmiu, co poskutkowało

zapełnieniem przez graczy stanowisk poruczników oraz kapitanów, a także ożywiło fabułę w Seireitei.
• Trwający od pewnego czasu pakt o nieagresji zawarty między Shinigami z Gotei 7, a Arrancarami z nowej Espady, został zerwany.

Siły Las Noches raz jeszcze wdały się w konflikt z Shinigami.
• Świat Żywych zatrząsł się w posadach, gdy na jaw wyszła prawda o istotach duchowych, a Fullbringerzy ujawnili swoje istnienie.

Sytuacja polityczna uległa znaczącej przemianie, a na całym globie zaczęły pojawiać się pierwsze oficjalne organizacje. Największą

aktualnie funkcjonującą organizacją jest Yawata.
• Swoje istnienie ujawniła także organizacja, której członkowie określają się mianem „Zbawców”. Ich celem jest oczyszczenie całego

uniwersum z istot posługujących się Reiatsu, którzy nie pragną tego samego, czego oni – pokoju na wszystkich płaszczyznach

wymiarowych.
• Największa aktualizacja od czasów modyfikacji umiejętności, która miała miejsce już rok temu, wprowadza do gry nowe elementy:

„Cechy dusz”, możliwość gry niektórymi rasowymi hybrydami, a także oficjalnie udostępnia graczom możliwość grania Hollowami,

licząc od stopnia Adjuchasa, który w późniejszym etapie rozwoju będzie w stanie ewoluować na stadium Arrancara, bądź Vasto Lorde.

Ponadto zaktualizowane zostały opisy ras.
• W planach widnieje także zmiana stylu, jednak nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty tej aktualizacji.

Jak widzicie, dzieje się naprawdę wiele! Dlatego właśnie chciałbym (w imieniu całego forum!) serdecznie zaprosić wszystkich

zainteresowanych do wspólnej zabawy na Bleach OtherWorld! :)

(Znajomość kanonu nie jest wymagana do wkręcenia się w rozgrywkę na naszym forum!)

Adres: http://www.bleachow.eu

Oto nasze banery:

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/UIJK1x2.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/mSbRMGj.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/Wa3cX3C.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/LJrGVIk.jpg" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/rOBb6ct.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/cfDCBMF.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/R81JDdy.gif" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/ISk8K2w.jpg" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/zy1R6NM.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/dLE9sxh.jpg" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/3xdHL8q.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/BauhQh5.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/SFb9Poc.png" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/Y2exWjk.gif" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.bleachow.eu/"><img src="https://i.imgur.com/17szO3e.gif" alt="Bleach OtherWorld" title="Bleach

OtherWorld" /></a>
Bleach OtherWorld
Karta Postaci

Re: Wymiana

Anonymous napisał(a):Nowe życie i nowy start nie zawsze znaczą przyszłość malującą się w szczęśliwszych i cieplejszych barwach. O tym też coraz bardziej przekonuje się rasa potworów, dawnych mieszkańców Podziemi, którzy po wiekach zniewolenia przez ludzi wreszcie wydostają się ze swojego więzienia, by od teraz zamieszkać w sąsiedztwie dawnych oprawców.
Strąceni na pogranicza oraz do slumsów miasta leżącego u podnóży sławnej góry, starają się na nowo nauczyć życia zgodnego z regułami świata powierzchni oraz ludzkimi prawami. Nie pomagają w tym jednak ani różnice w wyglądzie, ani też magiczne moce jakimi władają, a które zbyt często wzbudzają obawę i nieufność.
Zniknął ich król, zniknęło również ludzkie dziecko mające pierwotnie pełnić rolę ambasadora, a szczegóły dotyczące projektu zniszczenia więżącej ich do niedawna magicznej bariery muszą być starannie ukrywane. Coraz częściej słyszy się o demonstracjach przedstawicieli obu ras. Wiele potworów dość ma nieuczciwego i rasistowskiego traktowania, a jeszcze więcej ludzi nie chce oglądać cudacznych straszydeł za progiem domu. Widmo niechcianego konfliktu wisi nad miastem Ebott...

Zapraszamy!

Nasze bannery:

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://over-undertale.forumotion.com/"><img alt="over-undertale" style="height: 150px;" src="http://vpx.pl/i/2018/05/06/banner-nr-2.jpg" />


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://over-undertale.forumotion.com/"><img alt="over-undertale" style="height: 150px;" src="http://vpx.pl/i/2018/05/06/banner-nr-1.jpg" />


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://over-undertale.forumotion.com/"><img alt="over-undertale" style="height: 150px;" src="http://vpx.pl/i/2018/05/06/banner-nr-3.png" />

Over-Undertale
Karta Postaci

Re: Wymiana

Hej!
Z tej strony Wasz sojusznik, PBF Pokemon Crystal. Jako, że zmieniliśmy adres strony, prosimy o zaktualizowanie go przy naszym bannerze na ten: http://pokemoncrystal.pl/index.htm

Z góry dziękujemy :D
Pokemon Crystal
Karta Postaci

Re: Wymiana

Wasz banner został wstawiony.

  400x200 px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php"><img src= "https://i.imgur.com/5SSVYY6.png"></a>


  370x170 px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php"><img src= "https://i.imgur.com/s12vjtd.png"></a>


  350x92 px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php"><img src= "https://i.imgur.com/LOtu4Di.png"></a>


  300x150 px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php"><img src= "https://i.imgur.com/1bpU0C7.png"></a>


  100x50 px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php"><img src= "https://i.imgur.com/anJbwHv.png"></a>


  88x31 px
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href="http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/index.php"><img src="https://i.imgur.com/oF8c6Po.png"></a>
Warrior Cats
Karta Postaci

Re: Wymiana

Obrazek
Obrazek

Minęło wiele księżyców odkąd Gniazdo zostało otoczone magiczną barierą. Smoki na skraju wyginięcia zostały zmuszone do wycofania się przez wynaturzenia pojawiające się z Otchłani. Jedynie niewielka część gadów przetrwała, a ich przywódca - Dúnedain, dzięki swej sile i wiedzy zdołał odgrodzić smoki od niebezpiecznej części świata. Wymagało to sporych nakładów magii, także tych zgromadzonych w innych gadach. Tym sposobem smoki utraciły swą magiczną moc, jednak zyskały schronienie. Sam Dúnedain zamienia się w piękne drzewo, które staje się centralnym miejscem Gniazda. Bariera staje się przeszkodą nie do pokonania przez stworzenia pustki. Smoki są mieszkańcami Gniazda od wielu księżyców, jednak ich sytuacja wydaje się bardzo niestabilna - nie są w stanie wyżyć z niewielkiego skrawka ziemi, a każda następna wyprawa Zwiadowców poza barierę kończy się klęską. Rosnąca siła wroga i brak sprzymierzeńca poza bezpiecznym murem wydaje się katastrofą dla mieszkańców Gniazda. 

Wspomnienia zamierzchłych czasów kończą się na stworzeniu bariery. Nie ma smoka, który pamiętałby zdarzenia przed nią. Aktualne pokolenie smoków jest młode, przetrwało niewiele dorosłych gadów, jedyne nadzieje pokładają teraz w swoich młodych, które mają szansę na odrodzenie gatunku. Gniazdo jako jedną, wielką rodzinę zaczynają dzielić poglądy - niektórzy bowiem uważają, że poza granicami bariery może nie jest wcale tak źle? Może to wszystko w rzeczywistości jest przerysowane, a strach wpędził ich w więzienie, z którego boją się wyjść. Może gdzieś tam daleko czeka na nich lepszy azyl? Zwiadowcy dzielnie udowadniają, czasem własną śmiercią, że prawda zawsze zwycięży - kolejne eskapady przynoszą więcej ofiar niż surowców. Granice pomiędzy Zwiadowcami a Strażnikami zaczynają rysować się krwią. Konflikt narasta, w końcu niedoceniani Strażnicy są niezadowoleni z powstałej hierarchii, a także cudownej opinii przeciwników. Zwiadowcy wychwalani przez społeczeństwo ulegają opinii Strażników, która mówi, że nic nie osiągną. W końcu na co dzień któryś z nich umiera za granicami bariery. Stadni będący często popychadłami dla powyższych grup zaczynają się buntować podnosząc drastycznie ceny chociażby leczenia. To jednak jeden z ich mniejszych problemów - ilość posiadanego i zdobywanego mięsa jest za mała by wyżywić całe Gniazdo. Przez wzgląd na to Wartownicy odbierają wszystkie mięsa przynoszone zza bariery by składować je w Drzewie Życia, skąd potem są rozdzielane na wszystkie smoki. Zdarzają się gorsze dni, gdzie gady zmuszone są do chodzenia głodnym... Podzieleni wciąż muszą razem walczyć o przetrwanie w niebezpiecznej krainie zwanej Drayss.

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/8Ffz9Dz.gif"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/ellCDC9.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/2t8JTVS.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/3uWYOAf.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/EZDyHUA.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/7T3ssBO.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/ngpGq7c.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/JwXeMpE.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/lQhp0HK.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/wcNjcDQ.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/UOFd7Xr.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/JUNbffd.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/vtV2Qdh.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/j1beqBP.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/Fx6R4Ov.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/Ta4aOyW.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/sktTp6w.png"/></a>


Obrazek
Kod: Zaznacz cały
<a href= "http://dragonabyss.forumpolish.com/"><img src= "https://i.imgur.com/HM7cMVv.png"/></a>


wasz buttonik już dodany :)
Dragon Abyss
Karta Postaci

Następna strona

Powrót do Wizard's World: Nowe Pokolenia

 • Czarodzieje
 • Zmiennokształtni
 • Wampiry
 • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Kto przegląda forum

Forum przegląda 2 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 2 gości (dane z ostatnich 5 minut)